Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge»


 

5-6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року.

 

В цьому році ця подія стала складовою щорічного Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

 

Захід пройшов у рамках проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Українська мережа Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge», що була ініційована КПІ ім.Ігоря Сікорського і підтримана багатьма університетами у 2016 році, на сьогодні включає 8 діючих Шкіл у таких університетах:

 

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

 

 

 

 

Вінницький національний технічний університет;

 

 

 

 

Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь);

 

 

 

Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» (м. Дніпро);

 

 

 

 

Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ);

 

 

 

 

 

Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет»

(м. Покровськ);

 

 

 

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк);

 

 

 

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

 


Ще декілька університетів готуються до відкриття Стартап Шкіл: Херсонський державний університет, Сумський державний університет, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва.

 

Головне завдання Мережі Стартап Шкіл полягає у створенні, розвитку і підтримці великої кількості стартап-компаній у різних містах країни.

 

Для залучення до цього процесу інвесторів, представників бізнесу, фондів, університетів та органів влади у Центрі Іноваційного Підприємництва НТУУ КПІ ім Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge», під час якого було презентовано біля 30 кращих стартап-проектів всіх Шкіл.

 

 

«Ми зробили акцент на східних регіонах України. Тож сьогодні тут представлено чотири університети з Луганської та Донецької областей, – зауважив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, вітаючи випускників мережі. – За останній рік ми змогли підготувати у Стартап-школах, що входять до нашої мережі, понад 280 дослідників і винахідників з цих регіонів. Так само в Стартап-школах навчаються й інноватори з центральної та західної частин України – їх підготовлено більш як 320. Разом число наших випускників – понад 600 осіб».

 

 

«Україна має багато ресурсів, якими вона може скористатися для того, щоб забезпечити своє зростання і добробут, але найважливішим з них є інновації, ентузіазм та інноваційний потенціал її молодих підприємців, – наголосив на церемонії відкриття заходів з нагоди випуску Мережі Стартап-шкіл заступник керівника місії USAID в Україні Джон Пеннел. – Мабуть ви знаєте, що Україна вже набула в світі репутацію країни інноваторів. Одним із чинників цього є те, що вона має такі університети, які мають перспективне бачення, які дивляться в майбутнє. Серед них, звісно, слід назвати і Київський політехнічний інститут. Тому що ці українські виші заохочують своїх студентів до того, щоб творити, втілювати у життя свої ідеї та впроваджувати інновації».