IX Фестиваль інноваційних проєктів

    Sikorsky Challenge 2020

  

З 3 по 13 листопада 2020 року в Київському політехнічному інституті

ім. Ігоря Сікорського відбудеться IX Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ Sikorsky Challenge 2020Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проєктів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

В цьому році у зв’язку зі світовою пандемією формат проведення IX Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 змінився. Ми проводимо Фестиваль, включаючи Конкурс стартапів, в онлайн-форматі. При цьому ми вимушені відмовитися від урочистих заходів, від виставок наукових проєктів, від стендових докладів і пітчів, від панельних дискусій та круглих столів в очному режимі.

 

Новий онлайн формат проведення Фестивалю надасть можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі.

 

У рамках цьогорічного онлайн Фестивалю Sikorsky Challenge буде проведений Конкурс стартапів (в асинхронному режимі) та Форум «Розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах» (в синхронному режимі).

 

Відкриття Фестивалю Sikorsky Challenge та початок Форуму розпочнеться 3 листопада з виступу ректора КПІ імені Ігоря Сікорського Михайла Згуровського.

 

Форум «Розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах» включатиме декілька панельних дискусій.

 

Перша буде присвячена моделі розвитку high-tech економіки України та державній підтримці розвитку інноватики в Україні.

 

Друга панельна дискусія відбудеться 5 листопада і буде присвячена розвитку інноватики у сфері медичної інженерії.

 

Під час третьої панельної дискусії (9 листопада) зустрінуться представники Мережі стартап шкіл та інноваційних кластерів українських міст.

 

Четверта панельна дискусія відбудеться 11 листопада і буде присвячена розвитку українських інновацій у міжнародних аспектах.

 

Одночасно з Форумом відбудеться конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю, де можна відібрати найперспективніші стартапи для інвестування та укласти із стартап командами попередні договори про співпрацю.

 

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Особливість цьогорічного Конкурсу полягає в тому, що він теж проходитиме в онлайн форматі. Вперше виступи, оцінювання та визначення переможців буде відбуватися в асинхронному онлайн режимі. Міжнародне журі оцінюватиме не «живі» виступи, а відеопрезентації фіналістів.

 

До 1 листопада 2020 всі відеопрезентації проєктів фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі онлайн оцінювання і з 3 по 13 листопада члени Міжнародного журі матимуть можливість поставити запитання, оцінити проєкти та обрати переможців в номінаціях:

  • Краща ідея проєкту
  • Краще технологічне рішення
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
  • Краща бізнес-модель

За результатами онлайн оцінювання проектів-фіналістів, будуть визначені найперспективніші стартапи для інвестування, найкращим буде надана допомога в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Серед традиційних інвесторів та спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge є – Golden Egg Technology та Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інші.

 

Представники компаній-інвесторів оберуть для себе цікаві проєкти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування проєктів.


Як проходив Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2019  (відеосюжети)

 Ви можете ознайомитися з проєктами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2019 роках


У рамках IX Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 КПІ ім. Ігоря Сікорського з 3 по 13 листопада 2020 року також буде проведений конкурс для школярів старших класів «Еко-Техно Україна 2021»

 


Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проведуть Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна 2021», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2021 (International Science and Engineering Fair).

 

Цей конкурс також буде проведений в онлайн-форматі.

 

Конкурс «Еко-Техно Україна 2021» поділено за категоріями напряму досліджень на дві частини Еко та Техно.

 

У програмі конкурсу «Еко - Україна 2021» будуть розглянуті проєкти школярів у категоріях: біологія, науки про людину, науки про землю та навколишнє середовище, хімія, біохімія тощо.

 

У програмі конкурсу «Техно - Україна 2021» розглядатимуться проєкти школярів у категоріях: інженерія, комп’ютерні науки, фізична та хімічна енергетика, фізика і астрономія, математика.

 

Докладніше про конкурс «Еко-Техно Україна 2021» за посиланням >>> https://www.ipt-isef-techno.com.ua

 


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.

 

Ми будемо раді бачити вас в якості Спонсорів або Партнерів нашого Заходу.


 

ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ

 

SIKORSKY CHALLENGE 

СПОНСОР ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 

 Sikorsky Challenge 2020 

ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 

Sikorsky Challenge 2020