IX Фестиваль інноваційних проектів

    Sikorsky Challenge 2020

  

З 6 по 8 жовтня 2020 року в Київському політехнічному інституті

ім. Ігоря Сікорського відбудеться IX Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2020


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ Sikorsky Challenge 2020Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

 

Під час Фестивалю проходитимуть відкриті виставки наукових проектів учасників конкурсу Малої академії наук та

учасників конкурсу "Еко-Техно Україна"Буде проведено Міжнародний Форум «SikorskyChallenge: розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах»

 

На Форумі обговорюватимуться : модель розвитку high-tech економіки України, державна підтримка розвитку інноватики в Україні, українсько-китайська співпраця щодо виведення науково-технічної продукції на міжнародні ринки, ефективність взаємодії Україна-Ізраїль, та створення амбасади високих технологій в Україні.

 

Після форуму відбудеться конкурс проектів-фіналістів Фестивалю, де можна  відібрати найперспективніші стартапи для інвестування та укласти із стартап командами попередні договори про співпрацю.

 

Заходи проходитимуть у  Залі Вченої Ради (корп. 1) та у Центрі інноваційного підприємництва НТУУ КПІ (корп. 6)

 

Конкурс проектів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів  та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Серед традиційних інвесторів Конкурсу Sikorsky Challenge - Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", Фонд CRDF Global, Центр антикризових ініциатив, УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інш. Представники цих компаній оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані угоди на фінансову підтримку.

Крім того, одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія «Zhejiang Golden Egg Science and Technology».


Як проходив Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019  (відеосюжети)

 Прийом заявок на участь в конкурсі стартапів SIKORSKY CHALLENGE 2020 триває!Ви можете ознайомитися з проектами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2019 роках


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2020 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.

 

Ми будемо раді бачити вас в якості Спонсорів або Партнерів нашого Заходу.


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ТА СПОНСОРИ ТОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ

 ПАРТНЕРАМИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2019» БУЛИ