Бізнес-інкубатор Sikorsky Challenge займається підтримкою стартап-проектів на етапах створення стартап-компанії, посівного інвестування та комерціалізації інноваційного проекту.


 Інкубатор Sikorsky Challenge працює з 2014 року . Він надає робочі місця, лабораторії 3Д моделювання та друку, забезпечує навчальними програмами, консультаціями фахівців з юридичних питань, прав інтелектуальної власності, маркетингу, та інш. А головне - бізнес-інкубатор організує пошук та взаємодію стартаперів з інвестором.

 

В бізнес-інкубатор приходять, в першу чергу, випускники Стартап школи Sikorsky Challenge, адже третім кроком молодого підприємця, який пройшов два ступені навчання в Стартап Школі - створення компанії. Бізнес-інкубатор приймає команди з цікавими технологічними ідеями. Подаватися можуть як студенти і випускники ВНЗ, так і сторонні підприємці.

 

Бізнес інкубатор "Sikorsky Challenge" створений з метою заохочення інноваційної діяльності і підприємницької активності в університеті НТУУ «КПІ», а також для залучення інвестицій задля реалізації стартап-проектів і запуску успішних стартап-компаній.

 

Ми сподіваємося, що навчання в бізнес інкубаторі дозволить Вам стати самодостатньою стратап-компанією і ваш проект отримає інвестиції.