IX Фестиваль інноваційних проектів

Sikorsky Challenge 2020


З 6 по 8 жовтня 2020 року в Київському політехнічному інституті

ім. Ігоря Сікорського відбудеться IX Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2020


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ Sikorsky Challenge 2020ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

ФЕСТИВАЛЮ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

ФЕСТИВАЛЮ

 ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ

"SIKORSKY CHALLENGE"Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

Під час Фестивалю проходитиме відкрита виставка наукових проектів школярів учасників конкурсу Малої академії наук та буде проведено  Форум «Sikorsky Challenge як модель інноваційного розвитку України» (8 жовтня).

 

На Форумі обговорюватимуться:

  • інноваційна модель розвитку економіки України
  • підтримка мережі інноваційних кластерів та Стартап Шкіл найбільш розвинутих міст
  • підтримка стартапів, діючих інноваційних малих і середніх підприємств: джерела і механізми фінансової підтримки

Після форуму відбудеться конкурс проектів-фіналістів Фестивалю.

Ви зможете відібрати найперспективніші стартапи для інвестування з-поміж 60 інноваційних проектів у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій, альтернативної енергетики, аграрного сектору, інтернету речей тощо та укласти із стартап командами попередні договори про співпрацю.

 

Заходи проходитимуть у  Залі Вченої Ради (корпус 1) та у Центрі інноваційного підприємництва НТУУ КПІ (корпус 6)

 

Конкурс проектів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів  та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Серед традиційних інвесторів Конкурсу Sikorsky Challenge - Boeing, Президентський Фонд Леоніда Кучми, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", Фонд CRDF Global, Credi Agricol Bank, Центр антикризових ініциатив, УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інш. Представники цих компаній обирають для себе цікаві проекти, з командами яких підписують угоди на фінансову підтримку.

Крім того, одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія «Zhejiang Golden Egg Science and Technology».

В цьому році головний приз для фіналістів Конкурсу Sikorsky Challenge 2019 - участь 5 проектів в китайському Конкурсі стартапів у Тайчжоу, який пройде в листопаді 2019.
Ви можете ознайомитися з проектами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2019 роках


ГЕНЕРАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ ТА СПОНСОРАМИ

ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2019» БУЛИПАРТНЕРАМИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2019» БУЛИ