Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»


З 10 по 13 жовтня 2017 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського» пройде VI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2017.


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

В програмі Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2017 відбудуться наступні заходи:

 

 

Авторські колективи проектів-переможців Конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів.

 

Суперфіналісти конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018» зможуть удосконалити свої розробки з науковцями в лабораторіях КПІ ім. Ігоря Сікорського та інститутів НАН України, а найкращі з них навесні 2018 р. представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» у США.

 

Заходи будуть проходити на чотирьох майданчиках:

 

  • в Центрі інноваційного підприємництва (корп.6)
  • в Державному політехнічному музеї
  • в коворкінговому просторі «Белка»
  • в Центрі Культури та Мистецтв НТУУ КПІ

 

Всі майданчики знаходяться на території КПІ, так що не заблукаєте :)

 

Основна подія Фестивалю - Конкурс стартапів Sikorsky Challenge 2017, фінал якого буде проходити з 11 по 12 жовтня.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

 

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успешніх стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Під час фіналу Конкурсу буде проведено:

 

1. Форум учасників інноваційної екосистеми України (10 жовтня).

 

На Форумі обговорюватимуться шляхи розвитку інноваційної екосистеми України, мережі Стартап Шкіл та інноваційних компаній найбільш розвинутих міст, стартапів в діючих малих і середніх підприємствах, проблеми захисту прав інтелектуальної власності, джерела і механізми фінансової підтримки регіональних інноваційних екосистем.

 

2. Презентації та обговорення проектів-фіналістів Конкурсу (11-12 жовтня).

 ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2017»

 

ГЕНЕРАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ ФЕСТИВАЛЮ

«Sikorsky Challenge 2016» ВИСТУПИВПАРТНЕРАМИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2016» БУЛИМЕДІА ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2016»