Фестиваль інноваційних проектів

«Sikorsky Challenge 2018»


З 16 по 19 жовтня 2018 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут

ім. Ігоря Сікорського» відбудеться VІI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018.


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

В програмі Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018 відбудуться наступні заходи:

  • Конкурс стартапів "Sikorsky Challenge 2018"
  • Конкурс «Polyteco Україна 2018-2019»

Авторські колективи проектів-переможців Конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів.

 

Суперфіналісти конкурсу «Polyteco Україна 2018-2019» зможуть безкоштовно пройти навчання у Стартап школі Sikorsky Challenge та удосконалити свої розробки з експертами Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.

 

Заходи  проходитимуть на  майданчиках:

  • Центр інноваційного підприємництва НТУУ КПІ (17-18 жовтня)
  • Державний політехнічний музей
  • Палац культури та мистецтв КПІ ім Ігоря Сікорського (16 та 19 жовтня)

Основна подія Фестивалю - Фінал Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2018, що пройде з 17 по 18 жовтня.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

 

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів  та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2018»