Конкурс стартапів Sikorsky ChallengeІнноваційна екосистема Sikorsky Challenge Україна запрошує на


Запрошуємо Вас взяти участь у XI Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2022 та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

 

Конкурс проходитиме у жовтні 2022 року в рамках Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2022".


Переваги Конкурсу 


Офіційний статус 

 

 


Екосистему "Sikorsky Challenge" створено на базі НТУУ

«КПІ ім. І.Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка”, що дає гарантовано високий результат. 

Менторство і навчання

 


Навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах; консультації та наставництво менторів та інвесторів. 

Реальні інвестиції

 


Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проєкту 

Співробітництво і партнерство

 


Ми створили надійну і вигідну екосистему для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів. 
 В 2021 році Конкурс стартапів проводився у змішанному форматі, тобто були онлайн виступи та "живі" презентації учасників. Міжнародне журі оцінювало не тільки «живі» виступи, а і відеопрезентації фіналістів. Формат проведення Конкурсу стартапів 2022 залежатиме від пандемічної та воєнної ситуації у країні.

 

      Прийом заявок на Конкурс стартапів триватиме до 10 вересня 2022р. 

До 24 лютого 2022 року галузі інноваційного розвитку країни, а саме: оборона і безпека, промисловий хайтек і космос, біологічна інженерія, інформаційні технології і кібербезпека, енергетика і екологія, аграрна інженерія були однаково важливими для Конкурсу стартапів, але тепер пріоритети змінились. Головною сферою інноваційного розвитку стає оборона і безпека, з якої відгалужуються інші високотехнологічні напрями.

 

Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни тому сьогодні у сфері інтересів Конкурсу знаходяться в основному інженерні інноваційні проєкти і фінал Конкурсу буде відбуватиметься у таких секціях:

 • Оборона і безпека. Авіація і космос
 • Інфраструктура та промисловий хайтек
 • Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека
 • Біомедична інженерія і здоров'я людини
 • Екологічна і енергетична безпека

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи з усіх регіонів України.

Пріоритетними напрямами при розгляді заявок оборонної тематики будуть:

 • Технології створення засобів ураження та захисту від них
 • Інформаційні технології
 • Оптичні технології
 • Хімічні технології
 • Технології матеріалознавства
 • Технології елементної бази радіоелектроніки
 • Технології позиціонування і навігації
 • Технології тактичної медицини
 • Авіаційні та космічні технології

Упродовж терміну прийому заявок Міжнародна Експертна Рада буде оперативно розглядати подані заявки та відбирати проєкти, що вийдуть до фіналу Конкурсу.

 

До складу Міжнародної Експертної Ради залучені фахівці та ментори Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, експерти КПІ імені Ігоря Сікорського та інвестиційних фондів, експерти з Ізраїлю та США.

 

Міжнародна Експертна Рада визначить фіналістів Конкурсу і їм будуть надіслані методичні інструкції з підготовки відеопрезентацій. Фіналісти пройдуть онлайн-навчання з підготовки відеопрезентацій своїх проєктів і до 6 жовтня мають надіслати Оргкомітету свої відеопрезентації та додаткові материали.

 

Всі відеопрезентації проєктів фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі Конкурсу стартапів і доступні для ознайомлення.

 

Переможці Конкурсу будуть обрані у номінаціях:

 • Краща ідея проєкту
 • Краще технологічне рішення
 • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
 • Краща бізнес-модель

Команди цих проєктів отримають підтримку від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів.

Представники компаній інвесторів оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування в майбутні стартапи. Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.

 

Ми будемо раді бачити вас в якості інвестора на Конкурсі стартапів. Сподіваємось, що ви обов'язково знайдете цікаві для себе проєкти та підтримаєте їх.  


Ви можете ознайомитися з каталогами інноваційних проектів,  що були подані на конкурси 2017-2021 років.


По всіх питаннях щодо участі у Конкурсі стартапів звертайтесь до координатора Конкурсу

Тетяни Кресан за тел. 095-0399238, 096-0399238, або пишіть на поштову скриньку t-kresan@ukr.net