ПІДТРИМАЙТЕ ФЕСТИВАЛЬ SIKORSKY CHALLENGEДрузі!

 

Одним з провідних інноваційних майданчиків України є  Інноваційна екосистема "Sikorsky Challenge Україна".

 

Метою нашої екосистеми є розвиток та підтримка середовища, в якому зароджуються нові ідеї та інноваційні технології. Ми допомагаємо створювати стартап-компанії та малі високотехнологічні підприємства для виведення високотехнологічних продуктів і сервісів на ринки.

 

З першого дня війни ми не полишали Київ і продовжували працювати. Ми навчали інноваційного підприємництва в нашій стартап-школі,  консультували та працювали з командами проєктів, представили чотири інноваційні проєкти на 10 ювілейному заході South Summit в Мадриді. 

 

Щороку ми проводимо Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge. Попри війну, ми маємо провести цей  Фестиваль і в цьому році, бо це допоможе швидко і ефективно відбудувати Україну після війни.

 

Ніколи в історії наша країна не зазнавали таких жахливих руйнувань: десятки повністю зруйнованих міст і селищ, промислових підприємств, музеїв, університетів та шкіл. Відбудовувати нашу країну, її економіку та безпеку, ми маємо на базі сучасних інноваційних рішень швидко і ефективно.

 

До війни  нашу діяльність підтримували українські та іноземні партнери-інвестори. Частина з них зараз опікується постачанням зброї для нашої армії, а частина не має змоги спонсорувати Фестиваль.

 

Ми просимо вас підтримати  наш щорічний  Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022» в непростий для нас воєнний час і стати нашим партнером-спонсором.

 

Ми будемо вдячні за  будь-яку фінансову допомогу.

 

Друзі, ми плануємо зняти фільм про партнерів-спонсорів нашого Фестивалю.

Якщо ви станете нашим партнером-спонсором, ми попросимо вас дати невеличке інтерв’ю для нашого фільму.

 

Оргкомітет Всеукраїнського Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022»