Фестиваль SIKORSKY CHALLENGE З 24 по 27 жовтня 2023 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського пройде 

ХІI Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів

"Sikorsky Challenge 2023"


Війна поставила перед нами неймовірні виклики, примусила усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України.

 

Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни.

 

Саме цим надважливим напрямам відновлення України буде присвячений цьогорічний ХІI Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2023",  що відбудеться у жовтні 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ). Формат проведення - переважно синхронний он-лайн режим.

  

Головними заходами Фестивалю будуть:

  • Міжнародний форум «Інтернаціональна підтримка інноваційної трансформації України», та ряд тематичних панельних дискуссій 
  •  Презентація Віртуальної виставки «Sikorsky Challenge Immersive»
  • Віртуальна виставка  стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок
  • Фінал Конкурсу інноваційних стартап-проєктів 

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері инноватики України. Фінал Конкурсу  інноваційних стартап-проєктів відбуватиметься в 6 секціях:

 

     секція 1: Авіація та космос

     секція 2: Міжнародні грантові проєкти та стартапи іноземних університетів/організацій – партнерів                        SCU (США, Ізраїль, Велика Британія, Японія, Німеччина, Іспанія, Португалія) 

     секція 3: Інфраструктура, промисловий хайтек

     секція 4: Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека

     секція 5: Біомедична інженерія та здоров’я людини

     секція 6: Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.  

Ми будемо раді бачити вас в якості інвестора на Конкурсі стартапів. Сподіваємось, що ви обов'язково знайдете цікаві для себе проєкти та підтримаєте їх.


Ви можете ознайомитися з проєктами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2022 роках


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

«SIKORSKY CHALLENGE 2023» ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ «SIKORSLY CHALLENGE 2023» СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 «Sikorsky Challenge 2023»

 ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 «SIKORSKY CHALLENGE 2023»