Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»


З 10 по 13 жовтня 2017 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського» пройде VI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2017.

 


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

В програмі Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2017 відбудуться наступні заходи:

 

 

Авторські колективи проектів-переможців Конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів.

 

Суперфіналісти конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018» зможуть удосконалити свої розробки з науковцями в лабораторіях КПІ ім. Ігоря Сікорського та інститутів НАН України, а найкращі з них навесні 2018 р. представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» у США.

 

Заходи будуть проходити на чотирьох майданчиках:

 

  • в Центрі інноваційного підприємництва (корп.6)
  • в Державному політехнічному музеї
  • в коворкінговому просторі «Белка»
  • в Центрі Культури та Мистецтв НТУУ КПІ

 

Всі майданчики знаходяться на території КПІ, так що не заблукаєте :)

 

Основна подія Фестивалю - Конкурс стартапів Sikorsky Challenge 2017, фінал якого буде проходити з 11 по 12 жовтня.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

 

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успешніх стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

  

Наш репортаж про переможців  Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2016  можно прочитати

на нашому блозі за посиланням. 

 

Якщо у Вас є цікавий проект та бажання приняти участь у Конкурсі стартапів, то Вам потрібно тільки заповнити заявку на сайті конкурсу. Участь у конкурсі безкоштовна.

 

Кінцевий термін подання заявки 15 серпня.


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2017»ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В КОНКУРСІ СТАРТАПІВ SIKORSKY CHALLENGE


ДЛЯ КОНКУРСАНТІВ та членів їхніх команд УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНО.

 

Промокод для вхідних квитків буде висланий конкурсантам на пошту після фінального відбору проектів.

Для гостей Конкурсу стартапів вартість участі:


До 15 серпня - 1300грн                   

 

 

До 15 вересня - 2000грн 

 

 

Після 15 вересня -2600грн

 
 

ГЕНЕРАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ ФЕСТИВАЛЮ

«Sikorsky Challenge 2016» ВИСТУПИВПАРТНЕРАМИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2016» БУЛИМЕДІА ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2016»