Спонсорство на Міжнародному екологічному Форумі «Екологія і мир»
Наші спонсорські пакети 


Генеральний Спонсор

Міжнародного екологічного Форуму «Екологія і мир».

 

Спонсорський внесок - $ 15000

 

Спонсорський пакет включає в себе:

 

1. Надання статусу Генерального Спонсора Міжнародного екологічного Форуму «Екологія і мир».

 

2. Розміщення фірмового найменування або товарного знаку Генерального Спонсора із зазначенням категорії спонсорства під час екологічного Форуму, та під час проведення Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2024 на інформаційних ресурсах: 

  • сайті Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine
  • сайті Конкурсів інноваційних стартап-проєктів
  • сайті Інноваційного холдингу Сікорскі Челендж
  • блозі Стартап-школи Sikorsky Challenge

3. Розміщення інформаційних матеріалів Генерального Спонсора на веб-ресурсах Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна.

 

4. Виступ представника Генерального Спонсора на Міжнародному екологічному Форумі «Екологія і мир» в зручному форматі (офлайн чи онлайн).

 

5. За бажанням Генерального Спонсора його представники можуть увійти до складу Експертої ради та журі Конкурсу інноваційних стартап-проєктів екологічного Форуму «Екологія і мир», Конкурсу інноваційних стартап-проєктів Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2024 та Міжнародного журі цього Конкурсу

 

6. Генеральний Спонсор матиме можливість проводити свої рекламні акції по базах підписників екосистеми  SCU та на інформаційних ресурсах Стартап-школи Sikorsky Challenge.

 

7. Генеральний Спонсор за бажанням зможе проводити семінари та тренінги для учасників Стартап – школи Sikorsky Challenge та залучати їх до своїх проєктів та заходів.

 

8. Генеральний Спонсор Форуму «Екологія і мир» зможе провести презентацію своєї компанії на церемоніях відкриття та закриття Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2024.


Спонсор

Міжнародного екологічного Форуму «Екологія і мир»

 

Спонсорський внесок - $ 8000

 

Спонсорський пакет включає в себе:

 

1. Надання статусу Спонсора Міжнародного екологічного Форуму «Екологія і мир».

 

2. Розміщення фірмового найменування або товарного знаку Спонсора із зазначенням категорії спонсорства на інформаційних ресурсах: 

  • сайті Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine
  • сайті Конкурсів інноваційних стартап-проєктів 

3. Виступ представника Спонсора на Міжнародному екологічному Форумі «Екологія і мир» в зручному форматі (офлайн чи онлайн).

 

4. Спонсор матиме можливість проводити свої рекламні акції по базах підписників екосистеми  SCU та на інформаційних ресурсах Стартап-школи Sikorsky Challenge.

 

5. Спонсор за бажанням зможе проводити семінари та тренінги для учасників Стартап – школи Sikorsky Challenge та залучати їх до своїх проєктів та заходів.


Оргкомітет з проведення Міжнародного екологічного Форума «Екологія і мир» відкритий до переговорів і готовий розглянути побажання Спонсорів.