Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського,

 

Науковий парк «Київська політехніка»

 

 Інноваційний холдінг «Sikorsky Challenge»

 

запрошують Вас на


Запрошуємо Вас взяти участь у VII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Конкурс пройде в рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 17 - 18 жовтня 2018 року.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів Sikorsky Challenge — це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс Стартапів 2018 триває!

 

Переваги Конкурсу

 

Офіційний статус

 


Екосистему "Sikorsky Challenge" створено на базі НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка”, що дає гарантовано високий результат.

 

Менторство і навчання

 


Навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах; консультації та наставництво менторів та інвесторів.

 

Реальні інвестиції

 


Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проекту

 

Співробітництво і партнерство


Ми створили надійну і вигідну екосистему для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів.

 В цьому році прийом заявок триватиме з листопада 2017 до серпня 2018 року.

 

Упродовж цього часу Експертна рада буде оперативно розглядати подані заявки та запрошувати учасників на співбесіди, які будуть відбуватися 1 раз на місяць. До складу Експертної ради залучаються фахівці та ментори Інноваційного холдінгу Sikorsky Challenge, експерти інвестиційних фондів та наукового парку "Київська політехніка".

 

За результатами співбесід конкурсанти отримають рекомендації щодо доробки своїх проектів на відповідність вимогам інвестиційних компаній та можливість пройти безкоштовне навчання в Стартап Школі Sikorsky Challenge за тими напрямами, що були недостатньо пророблені в проекті.

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи. Вік учасників встановлений – від 16 років до 70 років.

 

Перевага при розгляді заявок надається інженерним проектам за такими напрямками:

  • Аграрний сектор
  • Високотехнологічне машинобудування
  • Військово-промисловий комплекс
  • Енергетика
  • Ефективне природокористування
  • Інформаційно-телекомунікаційні технології
  • Космічні технології
  • Робототехніка
  • Створення нових речовин і матеріалів, нанотехнології

 УВАГА! ТЕРМІН ПРИЙОМУ ЗАЯВОК ПРОЕКТІВ НТУУ КПІ ПОДОВЖЕНО ДО 14.09.2018

Перед тим, як подати заявку на участь у Конкурсі стартапів ознайомтесь з Положенням про Конкурс стартапів Sikorsky Challenge.