Конкурс інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge 2023


Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Україна запрошує на


Запрошуємо Вас взяти участь у XII Конкурсі інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge 2023 та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

 

Конкурс проходитиме у жовтні 2023 року в рамках Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2023".


ПЕРЕВАГИ КОНКУРСУ


Офіційний статус 

 

 


Екосистему "Sikorsky Challenge Ukraine" створено на базі НТУУ

«КПІ ім. І.Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка”, що дає гарантовано високий результат. 

Менторство і навчання

 


Навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах; консультації та наставництво менторів та інвесторів. 

Реальні інвестиції

 


Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проєкту 

Співробітництво і партнерство

 


Ми створили надійну і вигідну екосистему для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів. 
 В 2022 році Конкурс інноваційних стартап проєктів проводився у змішанному форматі, тобто були онлайн виступи та "живі" презентації учасників. Міжнародне журі оцінювало не тільки «живі» виступи, а і відеопрезентації фіналістів. Формат проведення Конкурсу у  2023 році -переважно синхронний он-лайн режим.

 

      Прийом заявок на Конкурс триватиме до 20 ВЕРЕСНЯ 2023р. 

Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни тому сьогодні у сфері інтересів SCU знаходяться в основному «хардверні» інноваційні проєкти таких напрямів:

  • Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека

  • Інфраструктура. Промисловий Хайтек.
  • Авіація і космос
  • Екологічна і енергетична безпека, "зелена" енергетика
  • Біомедична інженерія і здоров’я людини
  • Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи з усіх регіонів України та іноземних держав.

Упродовж терміну прийому заявок Міжнародна Експертна Рада буде оперативно розглядати подані заявки та відбирати проєкти, що вийдуть до фіналу Конкурсу.

 

До складу Міжнародної Експертної Ради залучені фахівці та ментори Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, експерти КПІ імені Ігоря Сікорського та інвестиційних фондів, експерти з Ізраїлю та США.

 

Міжнародна Експертна Рада визначить фіналістів Конкурсу і їм будуть надіслані методичні інструкції з підготовки відеопрезентацій. Фіналісти пройдуть онлайн-навчання з підготовки відеопрезентацій своїх проєктів і до 6 жовтня мають надіслати Оргкомітету свої відеопрезентації та додаткові материали.

 

Всі відеопрезентації проєктів фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі Конкурсу інноваційних стартап проєктів і доступні для ознайомлення.

 

Переможці Конкурсу будуть обрані у номінаціях:

  • Краща ідея проєкту
  • Краще технологічне рішення
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
  • Краща бізнес-модель

Команди цих проєктів отримають підтримку від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів.


Увага! Згідно Положення про Конкурс інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge 2023 Оргкомітет Конкурсу має право дискваліфікувати Учасника за порушення вимог Положення та наведення у поданій Учасником заявці недостовірної інформації.

Представники компаній інвесторів оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування в майбутні стартапи. Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2023 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.

 

Ми будемо раді бачити вас в якості інвестора на Конкурсі інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge 2023. Сподіваємось, що ви обов'язково знайдете цікаві для себе проєкти та підтримаєте їх.  


Ви можете ознайомитися з каталогами інноваційних проектів,  що були подані на конкурси 2017-2022 років.


По всіх питаннях щодо участі у Конкурсі стартапів звертайтесь до координатора Конкурсу

Тетяни Кресан за адресою t-kresan@ukr.net