Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського,

 

Науковий парк «Київська політехніка»,

 

 Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge»

 

запрошують Вас на


Запрошуємо Вас взяти участь у IX Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2020 та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

 

Конкурс проходитиме з 3 по 13 листопада 2020 року в рамках Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проєктів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 


Переваги Конкурсу

 

Офіційний статус

 


Екосистему "Sikorsky Challenge" створено на базі НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка”, що дає гарантовано високий результат.

 

Менторство і навчання

 


Навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах; консультації та наставництво менторів та інвесторів.

 

Реальні інвестиції

 


Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проєкту

 

Співробітництво і партнерство


Ми створили надійну і вигідну екосистему для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів.

 



Особливість цьогорічного Конкурсу полягає в тому, що вперше він проходитиме в онлайн форматі. Вперше відбір фіналістів, підготовка до Конкурсу, виступи, оцінювання та визначення переможців буде відбуватися в асинхронному онлайн режимі. Міжнародне журі оцінюватиме не «живі» виступи, а відеопрезентації фіналістів.

 

В цьому році прийом заявок триватиме до 15 вересня 2020 року.

 

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи з усіх регіонів України.

 

Перевага при розгляді заявок надається інженерним проектам за такими напрямами:

 • Високотехнологічне машинобудування
 • Медична інженерія
 • Енергетика
 • Ефективне природокористування
 • Інформаційно-телекомунікаційні технології
 • Авіаційні та космічні технології
 • Робототехніка
 • Створення нових речовин і матеріалів, нанотехнології
 • Аграрний сектор

Впродовж терміну прийому заявок Міжнародна Експертна Рада оперативно розглядає подані заявки та відбирає проєкти, що вийдуть до фіналу Конкурсу.

 

До складу Міжнародної Експертної Ради залучені фахівці та ментори Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, експерти КПІ імені Ігоря Сікорського та інвестиційних фондів, експерти з Ізраїлю та США.

 

20 вересня Міжнародна Експертна Рада визначить фіналістів Конкурсу і їм будуть надіслані методичні інструкції з підготовки відеопрезентацій.

 

З 28 по 30 вересня 2020 фіналісти пройдуть онлайн навчання з підготовки відеопрезентацій своїх проєктів і до 20 жовтня мають надіслати Оргкомітету свої відеопрезентації.

 

До 1 листопада 2020 всі відеопрезентації проєктів фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі онлайн оцінювання і з 3 по 13 листопада члени Міжнародного журі матимуть можливість поставити запитання, оцінити проєкти та обрати переможців в номінаціях:

 • Краща ідея проєкту
 • Краще технологічне рішення
 • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
 • Краща бізнес-модель

Команди цих проєктів отримають грошові винагороди від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів.

 


Представники компаній інвесторів оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування в майбутні стартапи.

 

 

Одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія «Zhejiang Golden Egg Science and Technology» (надалі Golden Egg).

 

Проєкти, що будуть відібрані Golden Egg , отримають можливість взяти участь у китайському конкурсі стартапів, а по закінченню карантину здійснити поїздку до Китаю та відкрити спільні українсько-китайські компанії.


Ви можете ознайомитися з каталогами інноваційних проектів,

що були подані на конкурси 2017-2019 років.


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2020".