З 3 по 13 листопада 2020 року в Київському політехнічному інституті
ім. Ігоря Сікорського пройшов IX Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020
ПРОЄКТИ КОНКУРСУ СТАРТАПІВ
Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проєктів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.
У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.
В цьому році у зв’язку зі світовою пандемією формат проведення IX Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 змінився. Фестиваль, включаючи Конкурс стартапів, проходив в онлайн-форматі. При цьому ми вимушені були відмовитися від урочистих заходів, від виставок наукових проєктів, від стендових докладів і пітчів, від панельних дискусій та круглих столів в очному режимі.
Але новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі.
У рамках цьогорічного онлайн Фестивалю Sikorsky Challenge був проведений Конкурс стартапів (в асинхронному режимі) та Форум «Розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах» (в синхронному режимі).
Відкриття Фестивалю Sikorsky Challenge та початок Форуму розпочався 3 листопада з виступу ректора КПІ імені Ігоря Сікорського Михайла Згуровського. Форум «Розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах» включав декілька панельних дискусій.
Перша була присвячена моделі розвитку high-tech економіки України та державній підтримці розвитку інноватики в Україні.
Друга панельна дискусія відбулася 5 листопада і була присвячена розвитку інноватики у сфері медичної інженерії.
Під час третьої панельної дискусії (9 листопада) зустрілися представники Мережі стартап шкіл та інноваційних кластерів українських міст.
Четверта панельна дискусія пройшла 11 листопада і була присвячена розвитку українських інновацій у міжнародних аспектах.
Одночасно з Форумом проходив конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю, де можна було відібрати найперспективніші стартапи для інвестування та укласти із стартап командами попередні договори про співпрацю. Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Особливість цьогорічного Конкурсу полягала в тому, що він теж проходив в онлайн форматі. Вперше виступи, оцінювання та визначення переможців відбувалися в асинхронному онлайн режимі. Міжнародне журі оцінювало не «живі» виступи, а відеопрезентації фіналістів.
З третього по тринадцяте листопада члени Міжнародного журі мали можливість поставити запитання, оцінити проєкти та обрати переможців в номінаціях:
За результатами онлайн оцінювання проєктів-фіналістів, були визначені найперспективніші для інвестування, яким буде надана допомога в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.
Серед традиційних інвесторів та спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge є – Golden Egg Technology та Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інші.
Представники компаній-інвесторів теж обрали для себе цікаві проєкти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування проєктів.
Докладніше про результати Конкурсу за посиланням >>>
ТВ про Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020
Ви можете ознайомитися з проєктами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2019 роках
У рамках IX Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 у КПІ ім. Ігоря Сікорського з 3 по 13 листопада 2020 року також був проведений конкурс для школярів старших класів «Еко-Техно Україна 2021»
У рамках цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020, національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провели Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна 2021», який став національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2021 (International Science and Engineering Fair).
Цей конкурс також був проведений в онлайн-форматі.
Конкурс «Еко-Техно Україна 2021» було поділено за категоріями напряму досліджень на дві частини: Еко та Техно.
У програмі конкурсу «Еко - Україна 2021» були розглянуті проєкти школярів у категоріях: біологія, науки про людину, науки про землю та навколишнє середовище, хімія, біохімія тощо.
У програмі конкурсу «Техно - Україна 2021» розглядалися проєкти школярів у категоріях: інженерія, комп’ютерні науки, фізична та хімічна енергетика, фізика і астрономія, математика.
Докладніше про конкурс «Еко-Техно Україна 2021» за посиланням >>> https://www.ipt-isef-techno.com.ua
Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.
Ми будемо раді бачити вас в якості Спонсорів або Партнерів нашого Заходу.
ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ
SIKORSKY CHALLENGE
СПОНСОР ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ
Sikorsky Challenge 2020
ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ
Sikorsky Challenge 2020