Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Україна запрошує на  


Запрошуємо Вас взяти участь у X Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2021 та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

 

Конкурс проходитиме з 12 по 14 серпня 2021 року в рамках Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ".

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проєктів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.


Переваги Конкурсу

 

Офіційний статус

 


Екосистему "Sikorsky Challenge" створено на базі НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка”, що дає гарантовано високий результат.

 

Менторство і навчання

 


Навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах; консультації та наставництво менторів та інвесторів.

 

Реальні інвестиції

 


Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проєкту

 

Співробітництво і партнерство


Ми створили надійну і вигідну екосистему для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів.

 Особливість Конкурсу у 2020 році полягала в тому, що він проходив в онлайн-форматі. Відбір фіналістів, підготовка до Конкурсу, виступи, оцінювання та визначення переможців відбувалися в асинхронному онлайн режимі. Міжнародне журі оцінювало не «живі» виступи, а відеопрезентації фіналістів.

 

Формат проведення Конкурсу стартапів  2021 залежатиме від пандемічної ситуації.

 

Прийом заявок триватиме до 15 червня 2021 року.

 

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи з усіх регіонів України.

 

Фінал Конкурсу інноваційних проєктів відбуватиметься в 6 секціях:

 •  Оборона і безпека;
 •  Промисловий Хайтек і космос;
 •  Зелена енергетика, воднева економіка, екологія;
 •  Біомедична інженерія і здоров'я людини;
 •  Аграрна інженерія;
 •  Інформаційні технології, цифрова країна.

Пріоритетними напрямами при розгляді заявок оборонної тематики будуть:

 • Технології створення засобів ураження та захисту від них
 • Інформаційні технології
 • Оптичні технології
 • Хімічні технології
 • Технології матеріалознавства
 • Технології елементної бази радіоелектроніки
 • Технології позиціонування і навігації
 • Технології тактичної медицини
 • Авіаційні та космічні технології

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД КОНКУРСУ - 300 000 гривень

 

Упродовж терміну прийому заявок Міжнародна Експертна Рада буде оперативно розглядати подані заявки та відбирати проєкти, що вийдуть до фіналу Конкурсу.

 

До складу Міжнародної Експертної Ради залучені фахівці та ментори Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, експерти КПІ імені Ігоря Сікорського та інвестиційних фондів, експерти з Ізраїлю та США.

 

Міжнародна Експертна Рада визначить фіналістів Конкурсу і їм будуть надіслані методичні інструкції з підготовки відеопрезентацій. Фіналісти пройдуть онлайн-навчання з підготовки відеопрезентацій своїх проєктів і до 15 липня мають надіслати Оргкомітету свої відеопрезентації та додаткові материали.

 

УВАГА: Дотримання термінів дедлайну обов'язкове. У фінал попадуть тільки ті проєкти, які до 15 липня нададуть Оргкомітету необхідний пакет документів. 

 

Всі відеопрезентації проєктів фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі Конкурсу стартапів і доступні для ознайомлення.

 

Переможці Конкурсу будуть обрані у номінаціях:

 • Краща ідея проєкту
 • Краще технологічне рішення
 • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
 • Краща бізнес-модель

Команди цих проєктів отримають підтримку від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів.


Представники компаній інвесторів оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування в майбутні стартапи.

 

 

Одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія «Zhejiang Golden Egg Science and Technology» (надалі Golden Egg).

 

Проєкти, що будуть відібрані Golden Egg, отримають можливість взяти участь у китайському конкурсі стартапів, а по закінченню карантину здійснити поїздку до Китаю та відкрити спільні українсько-китайські компанії.


З усіх питань щодо Конкурсу стартапів 2021 пишіть координатору Конкурсу Тетяні Кресан на поштову скриньку t-kresan@ukr.netВи можете ознайомитися з каталогами інноваційних проектів,

що були подані на конкурси 2017-2020 років.Ми пропонуємо Вам стати Спонсором Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2021".


По всіх питаннях щодо участі у Конкурсі стартапів  можна звертатись до координатора Конкурсу

Тетяни Кресан за тел. 095-0399238, 098-7907944.