Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир» 15-16 травня 2024 року в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбудеться Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир», присвячений вирішенню екологічних проблем, яких завдала та продовжує завдавати Україні повномасштабна російська агресія.

 

Наростання конфліктів, насильницький екстремізм, тероризм та пов'язані з ними гуманітарні кризи і відповідне вимушене переміщення людей загрожують звернути назад більшу частину прогресу в галузі розвитку, досягнутого за останні десятиліття.

 

Головне – це мир. Не може бути сталого розвитку без миру, а миру без сталого розвитку.

Починаючи із знаменної Стокгольмської конференції 1972 року, проблема довкілля було включено до рамок сталого розвитку. Усі Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР) будуть стимулювати дії у областях, що мають вирішальне значення для людства та планети, пов'язані з довкіллям. 

 

Однією із пріорітетних тем цього Форуму є гуманітарне розмінування українських земель.

Організаторами цього заходу виступають:

  • Українська Рада Миру
  • Всеукраїнська інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine
  • Рада з екологічної безпеки

Співорганізаторами:

  • Торгівельно Промислова Палата України
  • ГО Український альянс

Ключовою подією Форуму стане Конкурс інноваційних стартап-проєктів та науково-технічних розробок в екологічній сфері за темами:

  1. Гуманітарне розмінування територій
  2. Очищення води та водойм
  3. Збір та утилізація відходів
  4. Інше (в контексті екологічної безпеки)

Цей тематичний Конкурс проводиться як проміжний у рамках Міжнародного Фестивалю інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2024» (відбувається щорічно у жовтні).

Команди перспективних проєктів, відібраних потенційними замовниками/інвесторами під час проміжного Конкурсу, зможуть пройти акселераційну програму, «заточену» під цих замовників/інвесторів, стати фіналістами Міжнародного Фестивалю «Sikorsky Challenge 2024» та отримати фінансову підтримку для своїх проєктів.


Дата проведення Конкурсу: 15-16 травня 2024


Місце проведення: КПІ ім.Ігоря Сікорського, м.Київ, пр.Берестейський, 37
Формат проведення: змішаний – очна присутність та синхронний онлайн-режим.

 

Заявки приймаються до 29 квітня 2024р.

Друзі! Інновації в екологічні безпеці – це наше майбутнє. Будуймо його!


Ви можете запропонувати свою кандидатуру в Журі Конкурсу інноваційних стартап-проєктів та науково-технічних розробок в екологічній сфері.


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором Міжнародного екологічного Форуму «Екологія і мир» та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.  


Ми будемо раді бачити вас в якості інвестора або замовника на Конкурсі інноваційних стартап проєктів Міжнародного екологічного Форуму. Сподіваємось, що ви обов'язково знайдете цікаві для себе проєкти та підтримаєте їх.