VIII Фестиваль інноваційних проектів

Sikorsky Challenge 2019


З 8 по 10 жовтня 2019 року в Київському політехнічному інституті

ім. Ігоря Сікорського відбудеться VІII Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2019»Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

 

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

Під час Фестивалю проходитиме відкрита виставка наукових проектів школярів учасників конкурсу Малої академії наук та буде проведено  Форум «Sikorsky Challenge як модель інноваційного розвитку України» (8 жовтня).

 

На Форумі обговорюватимуться:

  • інноваційна модель розвитку економіки України
  • підтримка мережі інноваційних кластерів та Стартап Шкіл найбільш розвинутих міст
  • підтримка стартапів, діючих інноваційних малих і середніх підприємств: джерела і механізми фінансової підтримки

Після форуму відбудеться конкурс проектів-фіналістів Фестивалю.

Ви зможете відібрати найперспективніші стартапи для інвестування з-поміж 60 інноваційних проектів у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій, альтернативної енергетики, аграрного сектору, інтернету речей тощо та укласти із стартап командами попередні договори про співпрацю.

 

Заходи проходитимуть у  Залі Вченої Ради (корпус 1) та у Центрі інноваційного підприємництва НТУУ КПІ (корпус 6)

 

Конкурс проектів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів  та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.ПРОГРАМА VIII ФЕСТИВАЛЮ «Sikorsky Challenge 2019»