Фестиваль SIKORSKY CHALLENGE  З 26 по 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського пройде XI Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проєктів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

Війна поставила перед нами неймовірні виклики – частина підприємців та студентів пішла на фронт, уповільнилося інноваційне підприємництво, наукова та дослідницька робота, у багатьох  з’явились проблеми з фінансуванням. Але ми не маємо права зупинятися. Адже після нашої перемоги всім нам разом доведеться відновлювати нашу країну.

 

Війна примусила нас усвідомити нові реалії і виробити нові стратегічні завдання на післявоєнний період  відновлення та розвитку України.

 

Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни.

 

Саме цим надважливим напрямам відновлення України буде присвячений цьогорічний ХІ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022».

 

Фестиваль відбудеться у жовтні 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ).

 

Цьогорічний ХІ Фестиваль Sikorsky Challenge буде проведений у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим).

 

Головними заходами Фестивалю, як завжди, будуть:

 • Фінал Конкурсу стартапів ( 8 секцій).
 • Виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі.
 • Виставка проєктів школярів-дослідників Малої академії наук України та «Еко-Техно Україна». 
 • Тематичні панельні дискусії.

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. А цьогорічний Конкурс стає особливо важливим. Незважаючи на те, що підготовка до нього проходить під час війни і не всі охочі зможуть взяти в ньому участь,  Конкурс допоможе відібрати найцікавіші проєкти, які підтримають післявоєнну Україну у набутті проривних позицій у впровадженні технологічних інновацій в обороноздатність, безпеку та економіку країни.

Сьогодні у сфері інтересів Конкурсу знаходяться в основному інженерні інноваційні проєкти і фінал Конкурсу буде відбуватиметься у таких секціях:

 • Оборона і безпека
 • Інформаційні технології, кібербезпека
 • Промисловий Хайтек. Авіація і космос
 • Цивільна військова інфраструктура
 • Екологічна і енергетична безпека
 • Біомедична інженерія і здоров’я людини
 • Аграрна інженерія і продовольча безпека
 • Транспорт і логістика.

Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.  

Ми будемо раді бачити вас в якості інвестора на Конкурсі стартапів. Сподіваємось, що ви обов'язково знайдете цікаві для себе проєкти та підтримаєте їх.


Ви можете ознайомитися з проєктами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2021 роках


З результатами X Фестивалю інноваційних проєктів  "Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ"  та переможцями Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2021 ви можете ознайомитися за посиланням


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 Sikorsky Challenge 2022