Фестиваль SIKORSKY CHALLENGE З 26 по 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського пройде 

ХІ Фестиваль інноваційних проєктів

«Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».


Війна поставила перед нами неймовірні виклики, примусила усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України.

 

Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни.

 

Саме цим надважливим напрямам відновлення України буде присвячений цьогорічний ХІ Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України», що відбудеться у жовтні 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ).

  

Головними заходами Фестивалю будуть:

  • Міжнародний форум «Платформа інноваційної трансформації України на базі Всеукраїнської інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine»
  • Фінал Конкурсу стартапів ( 5 секцій) 

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері инноватики України. Фінал Конкурсу відбуватиметься у таких секціях:

  • Оборона і безпека. Авіація і космос
  • Інфраструктура та промисловий хайтек
  • Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека
  • Біомедична інженерія і здоров'я людини
  • Екологічна і енергетична безпека

Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.  

Ми будемо раді бачити вас в якості інвестора на Конкурсі стартапів. Сподіваємось, що ви обов'язково знайдете цікаві для себе проєкти та підтримаєте їх.


Ви можете ознайомитися з проєктами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2021 роках


З результатами торічного X Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ" та переможцями Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2021 ви можете ознайомитися за посиланням


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

«Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України» ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ 

SIKORSKY CHALLENGE УКРАЇНА  СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України»ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України»