X Фестиваль інноваційних проєктів

"Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ"

  З 12 по 14 серпня 2021 року в Київському політехнічному інституті

імені Ігоря Сікорського відбудеться ювілейний X Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ"


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проєктів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

 

В 2020 році у зв’язку зі світовою пандемією Фестиваль, включаючи Конкурс стартапів, проходив в онлайн-форматі. Ми були вимушені відмовитися від урочистих заходів, від виставок наукових проєктів, від стендових докладів і пітчів, від панельних дискусій та круглих столів в очному режимі.

 

Але новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі.


ТВ про Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 

 Цьогорічний ювілейний десятий Фестиваль Sikorsky Challenge ми плануємо провести у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим)

 

Головні заходи Фестивалю :

 

1. Міжнародний форум “Sikorsky Challenge” як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України - у форматі трьох тематичних панельних дискусій:

 • Всеукраїнська Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Україна»: національний та міжнародний аспекти
 • Інновації у сфері оборони та безпеки
 • Можливості інноваційного прориву України у галузях промислового Хайтеку та космосу

2. Виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі.

 

3. Фінал Конкурсу інноваційних проєктів, що відбуватиметься в 6 секціях:

 •  Оборона і безпека;
 •  Промисловий Хайтек і космос;
 •  Зелена енергетика і екологія;
 •  Біомедична інженерія і здоров'я людини;
 •  Аграрна інженерія;
 •  Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека.

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД КОНКУРСУ - 300 000 гривень

Одночасно з Форумом пройде Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю, на якому інвестори зможуть відібрати найперспективніші стартапи для підтримки та укласти із стартап-командами попередні договори про співпрацю.

 

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Цьогорічний Конкурс планується провести також у змішаному форматі.

 

З 1 по 14 серпня члени Міжнародного журі матимуть можливість поставити запитання, оцінити проєкти та обрати переможців в номінаціях:

 • Краща ідея проєкту
 • Краще технологічне рішення
 • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
 • Краща бізнес-модель

За результатами оцінювання фіналістів будуть визначені найперспективніші проєкти для інвестування, яким буде надана допомога в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Серед традиційних інвесторів та спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge - компанії Golden Egg Technology та Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-інкубатор «Eazi Start» та інші.

 

Представники компаній-інвесторів будуть обирати для себе цікаві проєкти, з командами яких будуть підписані Протоколи про наміри щодо інвестування проєктів.Ви можете ознайомитися з проєктами, що були подані на конкурс стартапів у 2017-2020 роках


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.

 

Ми будемо раді бачити вас в якості Спонсорів або Партнерів нашого Заходу.


 ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ  ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ

 

SIKORSKY CHALLENGE УКРАЇНА

  

СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 

 "Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ" 

 
 

ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

 

 "Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ"